E-Kayıt Sorgulama

E Okul Öğretmen Girişie-okul Öğretmen girişi için tıklayın

E Kayıt E Okul Öğretmen Girişi, e-okul yönetim bilgi sistemi üzerinden sağlanmaktadır. E-Okul sistemine bilgi giriş yetkisi okul yöneticileri ve öğretmenlere verilmiştir.

2005 yılından beri kullanılan e okul öğretmen yönetim girişine ilk defa girecek olan öğretmenlerimiz için eokul öğretmen girşi, eokul yönetim giriş sayfası nasıl kullanılır kısaca anlatalım.. e-okul öğretmen girişi yapabilmemiz için eğiticilere idaresi tarafından verilen kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız olacak. kullanıcı adı ve şifrenizi okul yönetiminden almanız gerekmektedir..

e-okul yönetim girişi için tıklayın

e-okul öğretmen girişi ve eokul yönetim girişi aynı sayfa dan yapılmaktadır..öğretmenlerin özellikle karne ve dönem sonu sınav notlarını girmek için kullandıkları e okul yönetim sistemi eğitimciler ve öğrenciler için kolaylık sağlamaktadır..

e-Okul, e Okul, e okul öğretmen giriş, e-Okul Bilgi Öğretmen, e okul öğretmen not girişi,
e-Okul öğretmen, e-okul öğretmen bilgi girişi, e-Okul Veli Öğretmen girişi, e Okul meb öğretmen,e okul not değiştirme, e okul öğretmen kayıt

5 yorum

Misafir
08.01.2014 18:52

olur inşallah

Misafir
27.10.2014 18:19

banadeyil kendinizebakın

buse
28.10.2014 13:56

KARNE NOTLARI VE SINAFLARI NA NE ZAMAN OLDUĞNU BAKAÇAğım yazacağık

buse
28.10.2014 14:00

MERHABA BENİM ADIM BUSE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ VE BEN 2010 SENESİNDEN BERİ MEVLANAZ İLKÖĞRETİM ORTA OKULUNDA ÖĞRETMENİM SESİZ SAKİN BİR ÖĞRETMENİM VE SOSYEL BİLGİLER DERSİNE GİRERİM VE BİRDE İNKILAP A GİRERİM VE MAŞIM ÇOK AZ HER HAFTA VE HERGÜN DERSİM VAR O YÜZDEN VE ÜSTÜNE BİRDE SINAVLAR BAŞLADI BEN NAPACAĞIM ÇOK MERAK EDİYORUM ÜSTİNE HAMİLEYİM BEBRYİM 6 AYLIK

KANKA
22.01.2015 01:34

çok üzüldüm buse kardeşimiz ALLAH yardımcın olsun inş.elinden tutan birisi olurda bizde seviniriz.