E-Kayıt Sorgulama

E Okul Öğretmen Girişie-okul Öğretmen girişi için tıklayın

E Kayıt E Okul Öğretmen Girişi, e-okul yönetim bilgi sistemi üzerinden sağlanmaktadır. E-Okul sistemine bilgi giriş yetkisi okul yöneticileri ve öğretmenlere verilmiştir.

2005 yılından beri kullanılan e okul öğretmen yönetim girişine ilk defa girecek olan öğretmenlerimiz için eokul öğretmen girşi, eokul yönetim giriş sayfası nasıl kullanılır kısaca anlatalım.. e-okul öğretmen girişi yapabilmemiz için eğiticilere idaresi tarafından verilen kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız olacak. kullanıcı adı ve şifrenizi okul yönetiminden almanız gerekmektedir..

e-okul yönetim girişi için tıklayın

e-okul öğretmen girişi ve eokul yönetim girişi aynı sayfa dan yapılmaktadır..öğretmenlerin özellikle karne ve dönem sonu sınav notlarını girmek için kullandıkları e okul yönetim sistemi eğitimciler ve öğrenciler için kolaylık sağlamaktadır..

e-Okul, e Okul, e okul öğretmen giriş, e-Okul Bilgi Öğretmen, e okul öğretmen not girişi,
e-Okul öğretmen, e-okul öğretmen bilgi girişi, e-Okul Veli Öğretmen girişi, e Okul meb öğretmen,e okul not değiştirme, e okul öğretmen kayıt

E Okul Öğretmen Girişi yorumları

 • Image Description
  Misafir
  08.01.2014

  olur inşallah

 • Image Description
  Misafir
  27.10.2014

  banadeyil kendinizebakın

 • Image Description
  buse
  28.10.2014

  KARNE NOTLARI VE SINAFLARI NA NE ZAMAN OLDUĞNU BAKAÇAğım yazacağık

 • Image Description
  buse
  28.10.2014

  MERHABA BENİM ADIM BUSE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ VE BEN 2010 SENESİNDEN BERİ MEVLANAZ İLKÖĞRETİM ORTA OKULUNDA ÖĞRETMENİM SESİZ SAKİN BİR ÖĞRETMENİM VE SOSYEL BİLGİLER DERSİNE GİRERİM VE BİRDE İNKILAP A GİRERİM VE MAŞIM ÇOK AZ HER HAFTA VE HERGÜN DERSİM VAR O YÜZDEN VE ÜSTÜNE BİRDE SINAVLAR BAŞLADI BEN NAPACAĞIM ÇOK MERAK EDİYORUM ÜSTİNE HAMİLEYİM BEBRYİM 6 AYLIK

 • Image Description
  KANKA
  22.01.2015

  çok üzüldüm buse kardeşimiz ALLAH yardımcın olsun inş.elinden tutan birisi olurda bizde seviniriz.